Dutch warriors logo for minecraftDutch Warriors Minecraft

mcMMO - Fishing

Fishing is een skill waarmee je goede schatten kan vinden door te gaan vissen. Je hebt bij fishing ook abilities waarmee je meer kans hebt dat je sneller vissen aan je hengel hebt zitten. Er is ook een Shake ability die ervoor zorgt dat je je hengel kan gebruiken op monsters om ze de bijbehorende drops te laten vallen zonder ze dood te maken.


Levelen

Je kan je fishing simpel trainen door te gaan vissen met een vis hengel. Je kan dit vissen versnellen door te gaan vissen met een hengel met de Lure enchantment. Hierdoor komen vissen extra snel naar je dobber toe. Ook is het mogelijk om experience te krijgen door de shake ability op een monster te gebruiken alleen geeft dit maar een klein beetje experience en is dus niet er effectief.


Experience Tabel

Activiteit:Experience:
Raw Fish400
Raw Salmon450
Clownfish600
Pufferfish700
Shake50

Fishing Ranks

Fishing maakt gebruik van een rangen systeem. Deze rang bepaald de sterkte van sommige abilities. Er zijn 8 rangen in fishing die toegangelijk zijn per zoveel levels.

Rank:Fishing Level:
10 - 124
2125 - 249
3250 - 374
4375 - 499
5500 - 624
6625 - 699
7700 - 874
8875+

Abilities

Treasure Hunter

Treasure Hunter is de ability om verschillende items te krijgen bij het vangen van een vis. Je hebt ook een kans dat je een trap krijgt. Dit kan een poison zijn of TNT (TNT zal alleen schade doen aan jezelf en niet de blokken). Op een hoog fishing level heb je een grotere kans om diamond armor te vissen en andere goede items.
in de tabel hieronder staan de verschillende rangen en hoeveel je kans het op de drop van die rang.

Zeldzaamheid:Rang 1
(level 0)
Rang 2
(level 125)
Rang 3
(level 250)
Rang 4
(level 375)
Rang 5
(level 500)
Rang 6
(level 625)
Rang 7
(level 750)
Rang 8
(level 875)
Traps7.68%2.5%1.5%1%0.25%0.1%0.05%0.01%
Common7.5%6.5%3.5%2%1.5%1%0.25%0.1%
Uncommon1.25%1.75%2.75%3.5%3.75%3.25%2.75%1.5%
Rare0.25%0.75%1.25%2.25%2.5%3.75%4%6%
Epic0.1%0.5%1%1.5%2%2.5%5%7.5%
Legendary0.01%0.05%0.1%1%1%1.5%2.5%5%
Record0.01%0.01%0.01%0.01%0.01%0.05%0.1%0.25%

In de tabel hieronder zie je welke items bij welke groep van zeldzaamheid horen:

Zeldzaamheid:Items:
TrapsTNT
Poison (0:15)
CommonWooden tools (Shovel, Axe, Pickaxe, Hoe of Sword)
Leather Armor (Boots, Legs, Chest, Helmet)
Lapis Lazuli (10 - 20)
UncommonStone Tools (Shovel, Axe, Pickaxe, Hoe of Sword)
Gold Armor (Boots, Legs, Chest, Helmet)
Gold Tools (Shovel, Axe, Pickaxe, Hoe of Sword)
Iron Ingot (1 - 5)
Gold Ingot (1 - 5)
RareIron Tools (Shovel, Axe, Pickaxe, Hoe of Sword)
Blaze Rod
Bow
Ender Pearl
EpicDiamonds (1 - 5)
Iron Armor (Boots, Legs, Chest, Helmet)
Ghast Tear
LegendaryDiamon Armor (Boots, Legs, Chest, Helmet)
Diamond Tools (Shovel, Axe, Pickaxe, Hoe of Sword)
RecordsMusic Discs: Mall, Mellohi, Stal, Strad, Ward en 11

Magic Hunter

Magic Hunter is de ability die de kans geeft om Enchantments op de items te geven die je krijgt van de Treasure Hunter ability. De kan dat er een enchantment op het item zit is 5% en gaat per 200 levels met 5% omhoog. tot een maximum van 25% op level 800. Met deze ability is het mogelijk om enchantments op items te krijgen die normaal niet mogelijk te maken zijn.
Hieronder staat een tabel met de enchantment levels die je kan krijgen op de items en op welke item zeldzaamheid het voorkomt.

Echantment:Common:Uncommon:Rare:Epic:Legendary:
Efficiency12345
Unbreaking1-2-3
Fortune1--23
Protection123-4
Fire Protection123-4
Feather Falling123-4
Blast Protection123-4
Protectile Protection123-4
Respiration1-2-3
Aqua Affinity---12
Thorns1--23
Sharpness12345
Smite12345
Bane12345
Power12345
Punch-1--2
Flame---1-
Knockback-1--2
Looting-12-3
Fire Aspect--1-2
Infinity----1
Silk Touch----1

Fisherman's Diet

Deze ability zorder ervoor dat je een extra honger unit erbij krijgt bij het eten van vis. Dit wordt 1 honger unit hoger per fishing rank. (1 honger unit is een half stukje vlees op je honger balk).

Ice Fishing (level 50+)

Door deze ability is het mogelijk om je hengel uit te werpen in een ice block in een snow biome. De ice block zal smelten en je kan vissen. Deze ability is mogelijk bij level 50 fishing of hoger.

Master Angler (level 125+)

Deze ability is beschikbaar op level 125 of hoger. Het verdubbelt de kans dat er een vis naar je dobber toekomt. Deze ability werkt echter alleen in een ocean biome of wanneer je vist vanuit een boot.

Shake

Shake is een ability die het mogelijk maakt je hengel naar een monster te gooien. Als je de hengel binnen haalt is er een kans dat de shake ability het monster een item laat vallen. Dit kan gebruikt worden om monsters groten aantallen items te droppen voordat ze dood gaan. Deze ability zal heel snel je vis hengel snel beschadigen!
Hieronder is een tabel waar de kans op een succesvolle shake op een monster:

Rank (level):Shake kans:
1 (0)15%
2 (125)15%
3 (250)25%
4 (375)35%
5 (500)45%
6 (625)55%
7 (700)65%
8 (875)75%

Hieronder is de tabel te zien van welke monsters kans hebben om items te droppen bij een successvolle shake.

Rank (level):Shake kans:
Blaze100% Blaze Rod
Ghast50% Ghast Tear
50% Gunpowder
Zombie Pigman50% Rotten Flesh
50% Gold Nugget
Zombie2% Zombie Head
98% Rotten Flesh
Spider50% String
50% Spider Eye
Cave Spider49% String
49% Spider Eye
1% Potion of Poison (0:45)
1% Cobweb
Pig100% Porkchop
Chicken33.3% Egg
33.3% Raw Chicken
33.3% Feather
Creeper1% Creeper Head
99% Gunpowder
Skeleton2% Skeleton Skull
49% Bone
49% Arrow (1 - 3)
Wither Skeleton2% Wither Skeleton Skull
49% Bone
49% Coal (1 - 3)
Slime100% Slimeball
Magma Cube100% Magma Cream
Cow2% Milk Bucket
49% Leather
49% Raw Beef
Mooshroom5% Milk Bucket
5% Mushroom Soup
30% Leather
30% Raw Beef
30% Red Mushroom (1 - 3)
Enderman100% Ender Pearl
Sheep100% Wool (1 - 6)
Squid100% Ink Sac
Iron Golem3% Pumpkin
12% Iron Ingot
85% Red Flower
Snowman3% Pumpkin
97% Snowballs (1 - 4)
Witch1% Potion of Healing
1% Potion of Fire Resistance
1% Potion of Swiftness
9% Glass Bottle
12% Sugar
12% Gunpowder
12% Spider Eye
13% Water Bottle
13% Glowstone Dust
13% Redstone
13% Stick